
Полиуретанды үккіш 200 х 360 мм, жеңілдетілген Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 200 х 360 мм Сибртех 86646 жеңіл полиуретанды үккіш әрлеу жұмыстары кезінде сыланған бетті тегістеуге және тегістеуге арналған. Кедір-бұдыр табанының арқасында өз міндетін сәтті орындайды. Ықшам құрылғы шағын аумақтарды өңдеуге ыңғайлы. Құрал кәсіби салада қолданылады, сонымен қатар үй-жайларды өз бетінше жөндеуге жарамды.Артықшылығытегер ол тозуға төзімді полиуретанды көбіктен жасалғандықтан және механикалық зақымға, термиялық және химиялық әсерлерге төзімді болғандықтан, бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады.Құрал ұзақ уақыт сақтауға жарамды, себебі ол шіруге және коррозияға ұшырамайды, ылғалды сіңірмейді және кеуіп кетпейді.Сылақ үккіш эргономикалық, қимасы дөңгелек тұтқасының арқасында жұмыс істеуге ыңғайлы.Үккіштің 173 г жеңіл салмағы ұзақ уақыт жұмыс істегенде энергияны үнемдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Полиуретан |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.173 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 866-Полиуретанды үккіштер |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Тұтқаның материалы | полиуретан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800062567 |
- Бағасы: 1 056 ₸

