
Қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш, 815 x 440 x 1150 мм, алюминий тұтқасы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий тұтқасы бар Sibrtech 61498 пластикалық қар тазалау қозғалтқышы, 815 x 440 x 1150 мм, қар жауғаннан кейін аумақты тазалауға арналған. Терең шөміш тазалаудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Дөңгелектердің болуы қарды тасымалдауды жеңілдетеді Қозғалтқыш жергілікті жерде, гаражда немесе саяжайда пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Аязға төзімді полипропиленнен жасалған шөміш -50 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алады, сондықтан оны ең қатал жағдайларда қолдануға болады. Қаттылықтар шөміштің беріктігін арттырады, яғни ол жоғары жүктеме кезінде сынбайды. Алюминий тұтқасы коррозияға ұшырамайды, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Эргономикалық тұтқа арқаңыздағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді, сондықтан қозғалтқышпен жұмыс істеу денсаулыққа зиян тигізбейді. Шөміштің ерніндегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемі оның тозуын болдырмайды. Тұтқасы алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан қозғалтқыштың салмағы небәрі 2,52 кг және оны ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады. Тұтқа болттармен бекітіледі, сондықтан жұмыс кезінде шелек одан шығып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 815 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.52 кг |
| Шөміштің биіктігі | 440 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1150 мм |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | серебристый |
| Шөміштің ені | 815 мм |
| Штрих-код | 4606800061942 |
- Бағасы: 10 923 ₸

