
Қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш, 670 x 530 x 1410 мм, алюминий тұтқасы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий тұтқасы бар Sibrtech 61496 пластикалық қар тазалау қозғалтқышы, 670 x 530 x 1410 мм, қар жауғаннан кейін аумақты тазалауға арналған. Терең шөміш тазалаудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Құралды қарды лақтыру үшін пайдалануға болады, себебі ол қосымша ұстағышпен және шынтақ тірегімен жабдықталған. Қозғалтқыш үй маңындағы аумақта, гараждың жанында немесе саяжайда пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Аязға төзімді полипропиленнен жасалған шөміш -50 градусқа дейінгі температураға төтеп бере алады, сондықтан оны ең қатал жағдайларда қолдануға болады. Қаттылықтар шөміштің беріктігін арттырады, яғни ол жоғары жүктеме кезінде сынбайды. Алюминий тұтқасы коррозияға ұшырамайды, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Эргономикалық тұтқа арқаңыздағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді, сондықтан қозғалтқышпен жұмыс істеу денсаулыққа зиян тигізбейді. Шөміштің ерніндегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемі оның тозуын болдырмайды. Тұтқасы алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан қозғалтқыштың салмағы небәрі 2,02 кг және оны ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады. Тұтқа арнайы бағыттағыштар мен тойтармалар арқылы бекітіледі, сондықтан шелек жұмыс кезінде одан секірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 670 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.02 кг |
| Шөміштің биіктігі | 530 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 1410 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1410 мм |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | серебристый |
| Шөміштің ені | 670 мм |
| Штрих-код | 4606800061959 |
- Бағасы: 11 027 ₸

