
Қар тазалауға арналған пластикалық күрек, 385 x 410 x 1350 мм, алюминий тұтқасы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 385 x 410 x 1350 мм, алюминий тұтқасы бар Сибртех 61495 пластик күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. 1,08 кг салмақтағы жеңіл күректі әйелдер мен жасөспірімдер оңай көтере алады. Ал ұзындығы 1350 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -50 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі алюминий қорытпасынан жасалған қорғаныс төсемімен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Тұтқа алюминийден жасалған және ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.08 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 410 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 35 мм |
| Ұзындығы | 1350 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | белый |
| Шөміштің ені | 385 мм |
| Штрих-код | 4606800061966 |
- Бағасы: 3 704 ₸

