
Қар тазалауға арналған пластикалық күрек, 385 х 410 мм, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61486, 385 х 410 мм пластик күрек, тұтқасы жоқ, аспалы жолдарда, тротуарларда, кіреберіс жолдарда қар тазалау үшін қолданылады. Жұмыстың тиімділігі жоғары жақтары бар сыйымды шөміштің арқасында қамтамасыз етіледі. Шөмішті диаметрі 40 мм тұтқаға орнатуға болады, күрек 68425, 68422, 68441 тармақтарымен үйлесімді. Артықшылықтары Қабырғалармен нығайтылған жұмыс жазықтығы сыну қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Соққыға төзімді полипропиленнен жасалған шөміш -30 градусқа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған және бірнеше рет қолдануға жарамды. Шөміштің жиегі алюминий төсемімен қажалудан қорғалған және қалың қар мен жер қыртысына оңай енеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 410 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 385 мм |
| Штрих-код | 4606800061997 |
- Бағасы: 1 314 ₸

