
Қар тазалауға арналған алюминий күрек, 470 x 350 x 1320 мм, болат сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 470 x 350 x 1320 мм, болат тұтқасы бар Сибртех 61620 алюминий қар күрегі қарды жылжытуға және лақтыруға мүмкіндік береді. Қабырғалары бар шөміш иілу жүктемелеріне төзімді. Иілген сабақ ыңғайлы жұмысқа ықпал етеді, өйткені омыртқаға түсетін жүктемені азайтады. Күрек тротуарларды, гараждар алдындағы алаңдарды, бау-бақша учаскелеріндегі, саябақтар мен скверлердегі жолдарды тазалау үшін қолданылады. Артықшылықтары Тұтқа болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, яғни ол сынбайды және тот баспайды. Шөміш материалы коррозияға төзімді алюминий қорытпасы болып табылады, сондықтан құрал берік және берік. Тұтқаны тойтармалармен мықтап бекіту күректің сенімділігін арттырады. Күрек берік ұстауды қамтамасыз ететін және ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтатын қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.625 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 470 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 350 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 28 мм |
| Ұзындығы | 1320 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Ерекшеліктері | иілген сабақ |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қосымша тұтқаның түсі | жасыл |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | белый |
| Шөміштің ені | 470 мм |
| Штрих-код | 4606800061799 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

