
Қар тазалауға арналған болат күрек, 470 x 350 x 1370 мм, болат сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 470 x 350 x 1370 мм, болат тұтқасы бар Sibrtech 61525 болат күрек қарды тазалау үшін қолданылады. Оны жеңіл сусымалы материалдарды тиеу үшін де пайдалануға болады. Күрекпен саяжайдағы жолдарды немесе гаражға кіреберісті тазалау оңай. Кенептегі болат пластина қатып қалған қарды қатты беттерден тиімді тазалауға мүмкіндік береді. Ыңғайлы пайдалану және арқаға түсетін жүктемені азайту күректің ұзындығы 1370 мм болуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шөміш жоғары беріктігі мен сенімділігімен сипатталатын орташа көміртекті болаттан жасалған. Күрек -60 °С-қа дейінгі қатты аяздарда пайдалануға жарамды. Шөміштегі қабырғалар оның қаттылығын арттырады, сондықтан күрек жоғары жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Шөміш пен тұтқа ұнтақпен қапталған және коррозияға ұшырамайды, бұл олардың беріктігін қамтамасыз етеді. Кенеп барлық конструкцияның сенімділігін арттыру үшін тойтармаларға бекітіледі. Болат тұтқа ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 470 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 350 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 28 мм |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленовая |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Шөміш материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Шөмішті жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 0,8 мм |
| Қосымша тұтқаның түсі | жасыл |
| Шөміштің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | белый |
| Шөміштің ені | 470 мм |
| Штрих-код | 4606800062758 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

