
Тротуарлық қар тазалауға арналған күрек, алюминий, 400 х 400 х 1420, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 400 x 400 x 1420 мм, ағаш тұтқасы бар Сибртех 61488 алюминий тротуар күрегі тротуарларды тазалауға және қар тазалауға жарамды. Қалақтың ұлғайтылған қалыңдығы 1,5 мм және болат төсемі шөмішке қарқынды жүктемелерге төзімділік береді, сондықтан күрек инфузия мен ірі қар түйіршіктерімен тиімді күреседі. Артықшылықтары Алюминий шөміш коррозияға ұшырамайды, бұл күректің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Күрек кез келген ауа райында (-60 °С дейін) қарды тазалау кезінде тиімді. Шөміштің тегіс беті жұмысты жеңілдетіп, қардың тез төгілуіне мүмкіндік береді. Бекітудің сенімділігі үшін тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен тұтқаға бекітіледі. Ұзындығы 1420 мм ағаш сабы арқаға түсетін жүктемені азайтады және тіпті суық мезгілде де жанасуға жағымды, сондықтан күрекпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.61 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 400 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Ұзындығы | 1420 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Шөміштің ені | 400 мм |
| Штрих-код | 4606800061751 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

