
Алюминийден жасалған әмбебап күрек, 205 х 280 х 640 мм, пластикалық сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 205 x 280 x 640 мм, пластик тұтқасы бар әмбебап Sibrtech 61622 алюминий күрек автокөлік жүргізушілеріне, жазғы тұрғындарға және құрылысшыларға пайдалы болады. Оны шағын аумақтардағы қарды тазалау және сусымалы материалдарды тиеу үшін пайдалануға болады. Пластикалық тұтқаның арқасында құралдың салмағы небәрі 414 г, сондықтан оны кез келген пайдаланушы оңай өңдей алады. Артықшылықтары Шөмішті өндіруде анодталған алюминий қорытпасы қолданылады — коррозияға төзімді берік және сенімді материал. Күректің жоғары сапасы -60 °С-қа дейін қатты аязда жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Шөміштегі қабырғалар қажетті қаттылықты қамтамасыз етеді, соның арқасында ол жоғары жүктемелерге төзімді. Қосымша тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және жұмысты ыңғайлы етеді. Полиамидтен жасалған тұтқа кез келген ауа райы жағдайына, сондай-ақ реагенттерге төзімді. Ұзындығы 640 мм қысқа болғандықтан, күрек көліктің жүксалғышына оңай сыйып кетеді, үйдің қоймасында немесе гаражда көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.414 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 280 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 640 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | полипропилен |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 205 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4606800061812 |
- Бағасы: 2 864 ₸

