
Мұзбалақ - қырғыш, 200 мм, 1.76 кг, металл тұтқа, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыс бөлігінің ені 200 мм және салмағы 1,76 кг, металл тұтқасы бар Сибртех 61491 мұз жинағыш-қырғышы мұзбен тиімді күресуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен мұз қабаттары мен қатып қалған қардан құтылуға болады. Шыны тазалағыштарға, жазғы тұрғындарға, автокөлік жүргізушілеріне баспалдақтарды, тротуарларды, жолдарды, гаражды тазалау үшін пайдалы. Мұз балтасы -40 °С-қа дейін аязға оңай шыдайды. Артықшылықтары Қалың қабырғалы тұтқа және қалыңдатылған болат жұмыс тақтасы мұз балтасының беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқадағы ұнтақ эмаль және жұмыс бөлігіндегі мырыш жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Т-тәрізді тұтқа жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Жұмыс қалақшасы аязға төзімді иілгіш полипропилен корпусында ыстық әдіспен бекітілген, ол бекіту сенімділігінің кепілі болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 613-Мұз балталары, қырғыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -40С |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Тұтқаның түсі | белый |
| Ені | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800061980 |
- Бағасы: 4 833 ₸

