
КК-1500/50 ауа компрессоры, 1,5 кВТ, 198 л/мин, 50 л, тікелей жетек, майлы Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех КК-1500/50 компрессоры үрлеу, жуу пистолеттерін, бұрғыларды немесе басқа пневматикалық жүйелерді сығылған ауамен қамтамасыз етеді. Ол автосервиске, шағын өндіріске, құрылыс алаңына өте жақсы сәйкес келеді, сонымен қатар тұрмыстық қажеттіліктерге пайдалы. Компрессордың көмегімен техниканы еш қиындықсыз тазалайсыз, шиналарды, резеңке бассейнді немесе басқа үрлемелі құрылғыларды үрлейсіз, жөндеу жұмыстарын жүргізесіз. КК-1500/50 компрессоры - бұл 1500 Вт қуатты қозғалтқыштың, жоғары өнімділік пен ұтқырлықтың үйлесімі. Бір минут ішінде қондырғы 50 литрлік қабылдағышты толтыра отырып, 198 литр сығылған ауаны шығарады.Қауіпсіздіктің жетілдірілген технологиясы электр қозғалтқышын сенімді қорғауды қамтамасыз етеді - электр қуаты көтеріліп, қозғалтқыш рұқсат етілген мәннен жоғары қызған кезде компрессор өшеді. Бұйымның соққыға төзімді корпусының астында орамасы мықтап бекітілген статор орналасқан, бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін арттыруға және тұрақты өнімділікті қамтамасыз етуге мүмкіндік берді. Артықшылықтары: 1 емес, 2 манометр - есептегіштер жоғары қарайды, сондықтан кіріс және шығыс қысымын бақылау енді оңайырақ. Артық газды автоматты түрде шығару - картердегі қысымның босатылуы нормадан асып кету қаупі туындаған кезде бірден жүзеге асырылады, бұл компрессордың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Беттердің мінсіз түйісуі - картер қақпағы дайындалғаннан кейін қосымша өңделеді, бұдырлары болмайды, сондықтан майдың ағуын болдырмайды. Үлкейтілген ауа сүзгісі - кіретін ауа қатты бөлшектер мен шаңнан тазартылады, бұл жүйенің ішкі бөлігінің бұзылуынан қорғайды. Жоғары сапалы конструкциялық болат - металдың қалыңдығы 2 мм-ден астам берік дәнекерленген қосылыстарды және қабылдағыштың сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Конденсатты жылдам төгу - кілтке жүгінбей-ақ ыңғайлы және тотықпайтын шарикті клапан арқылы ылғалды жүйелі түрде кетіруге болады. Құралды лезде қосу - еуропалық үлгідегі 2 қосқыш компрессорды пневматикалық жүйелермен қосуды жеңілдетеді. Тоттануға қарсы жабын - тот арнайы бояудың арқасында пайда болмайды. Жұмыстың тұрақтылығы мен жайлылығы - резеңке тірек амортизацияны арттырып қана қоймайды, сонымен қатар дірілді басады. Қозғалудың қарапайымдылығы - айналмалы дөңгелектер мен ыңғайлы тұтқа компрессорды еш қиындықсыз орналастыруға немесе орнын ауыстыруға көмектеседі. Бір корпустағы қуат пен жеңілдік - модельдің салмағы 30 кг және тіпті шағын платформада да тамаша орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 670 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 30 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 198 л/мин |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Штрих-код | 4044996154091 |
- Бағасы: 65 570 ₸

