
Пневматикалық қапсырма шеге 2-і 1-де, шегелер 18GA ұзындығы 10-50 мм, қапсырмалар 18GA ұзындығы 13-40 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық 2-і 1 матрицалық қапсырма шегесі жабдықтың екі түрімен жұмыс істейді: шегелер және 18ГА қапсырмалар. Бұл жиһаз бен ағаш қаңқаларды құрастырғанда, үйді қаптауға және оқшаулауға, терезелерді, есіктерді, тақтайшаларды, едендерді орнатқанда немесе буып-түю кезінде ыңғайлы болады. 0,7 л/мин төмен ауа ағыны оны компрессорлардың кез келген түрімен пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Арнайы сақтандырғыш құралдың кездейсоқ босатылуына жол бермейді, бұл операторды жарақаттан, ал жұмыс материалын зақымданудан қорғайды. Дүкенді толтыру индикаторы қондырманың болуын оны ашпай-ақ бақылауға мүмкіндік береді. Дүкенге 80 қапсырмаға немесе 100 шегеге дейін сыяды, бұл толтыру жиілігін азайтады. Корпус металдан жасалған, бұл қапсырма шегенің беріктігін айтарлықтай арттырады. Резеңкеленген негізі бар тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және жұмыс барысында сырғып кетпейді. Қапсырма шегенің 1,5 кг жеңіл салмағы шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жиынтықта кілттер жинағы және техникалық қызмет көрсетуге арналған майлағыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.15608 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.15608.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Шегелердің ұзындығы | 10-50 мм |
| Дүкендегі шегелер саны | 100 дана |
| Дүкендегі қапсырмалар саны | 80 шт |
| Жарамды шығын материалдары | шегелер (штифттер) мен қапсырмалар |
| Қапсырмалардың өлшемі | 13-40 мм |
| Шегелердің түрі | 18GA |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қапсырмалар түрі | 18GA |
| Штрих-код | 4044996145938 |
- Бағасы: 21 790 ₸

