
Алюминий деңгейі, магнит, фрезерленген, 3 көз (1 айналы), 400 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм фрезерленген Matrix 34730 алюминий деңгейі конструкциялар мен материалдарды орнатуда қолданылады. Оның арқасында тік, көлденең және 45 градус бұрыштан ауытқуларды анықтауға болады, сондықтан құрылыс және жөндеу жұмыстарының дәлдігін арттырады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарықұрал коррозияға ұшырамайтын берік алюминий профилінен жасалған.Электронды бақылаумен орнатылған көпіршікті ампулалар жүргізілетін өлшемдердің дәлдігін арттыруға мүмкіндік береді.Өлшеу қателігі барынша азайтылған (0,5 мм/м), себебі құралдың негізгі беті фрезерленген.Корпустың ішіндегі магниттік жолақ металл беттерге деңгейдің ыңғайлы және сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Өлшеу шкаласының болуына байланысты құралды сызғыш ретінде пайдалануға болады.Соңғы қақпақтар корпусқа шаңның түсуіне жол бермейді және құлаған кезде құралды сынудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 347-Уровни фрезерованные 2 глазка + 1 зеркальный "MATRIX" |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996145044 |
- Бағасы: 5 241 ₸

