
Құралдар жинағы, 1/2, 1/4, CrV, пластик қорап, 109 дана Stels он екі қырлы бастары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
109 данадан тұратын Stels 14122 жинағы бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған құралдар мен қондырмаларды, соның ішінде жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдететін 12 жақты шеткі бастарды қамтиды. Жинақ металл бекіткіштері бар соққыға төзімді қатты пластиктен жасалған қорапқа салынған, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жинақ гаражда немесе автосервисте автокөліктерді жөндеуге арналған, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе саяхатта пайдалы болады.Басымдылық Жетек бастары термиялық өңделген хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары жүктемелерге төзімді.Биттер жоғары сапалы жапондық S2 болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады.Құралдардың беті хромдалған, сондықтан олар коррозияға ұшырамайды.Ратчет кілттерінде резеңке кірістірулері бар полипропилен жабыны бар, бұл олардың майын арттырады- және бензинге төзімділік, сонымен қатар жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.Ратчеттердің ысырма механизмінде 72 тіс бар, сондықтан кілттер жұмсақ және бірқалыпты жұмыс істейді.Ратчет кілттерінде жылдам қалпына келтіру түймесі бар, бұл саптаманы ауыстыруға кететін уақытты үнемдейді.Реверс қосқышы бекіткіштерді бұрап қана қоймай, бұрап алу үшін айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді.Барлық құралдар корпустың қоймаларында бекітілген, сондықтан сақтау немесе тасымалдау кезінде құлап кетпейді.Жинақ элементтері қатаң технологиялық бақылаумен шығарылады, бұл олардың жоғары сапасына кепілдік береді.Жинақ өмірлік кепілдікпен қамтамасыз етілген, оның шарттары кепілдік талонында сипатталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 109 |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145419 |
- Бағасы: 58 630 ₸

