
Қозыдағы мангал 500 х 305 х 500 мм, болат 1,2 мм, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 500 x 305 x 500 мм, қалыңдығы 1,2 мм болаттан жасалған Palisad Camping 69574 "қозы" барбекюі табиғатта тамақ дайындауға арналған құрылғы болып табылады. Ыстыққа төзімді көміртекті болаттан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға төтеп бере алады. Барбекюді өзіңізбен бірге пикникке апаруға немесе саяжайға қоюға болады. Palisad Camping 69542 көмірді үрлеуге арналған желдеткішті қосымша сатып алу ұсынылады. Артықшылықтары Қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм ұлғайтылғандықтан, барбекю жоғары беріктік пен беріктікке ие. Мангал құрастырмалы-жиналмалы конструкцияға ие, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Барбекюдің қабырғалары аяқтарға гайкалармен - "қанаттармен" бекітіледі, бұл құрылымның сенімділігін қамтамасыз етеді. Үрлеу саңылаулары ауа айналымын қамтамасыз етеді, сондықтан көмірлер жақсы жанады және отынды көп тұтынуды қажет етпестен жылуды сақтайды. Корпустың үстіңгі жағындағы ойықтар шашлықтардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Мангал |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 500 х 305 х 500 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Жинақтау | қозыларда |
| Материал | Көміртекті болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Болаттың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4606800061775 |
- Бағасы: 5 496 ₸

