
Сибртех қайшыларын, секаторларды, пышақтарды қайрауға арналған құрылғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 79111 қайрауға арналған құрылғы қайшылардың, кескіштердің және пышақтардың кесу жиектеріне айқындықты қайтаруға көмектеседі. ВК-6 қатты қорытпасынан жасалған қайрау тастар бұл тапсырманы сәтті орындауда. Төзімді пластикалық корпус ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Құрылғы арнайы пайдалану дағдыларын қажет етпейді, сондықтан кез келген үй шаруасындағы әйел оны оңай жеңе алады. Артықшылықтары Жайлылық — ойықтары бар эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады. Қауіпсіздік — пластикалық перде саусақтардың жарақаттануын болдырмайды. Пышақты майлау мүмкіндігі — жұмысқа ыңғайлы болу үшін құрылғы арнайы майлағышпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | ножей, ножниц, секаторов |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996146140 |
- Бағасы: 794 ₸

