
Сибртех пышақтарын, қайшыларын қайрауға арналған әмбебап құрылғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 79122 әмбебап қайрау құрылғысы пышақтар мен қайшылардың жұмысқа қабілеттілігін қалпына келтіру үшін пайдаланылады. Құралдың әрбір түрі үшін жеке бөлік қарастырылған. Құрылғы тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары ВК-6 карбидті қайрау тастары абразивті қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан пышақ ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Саусақ асты ойықтары бар эргономикалық тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Қорғаныс шымылдығы саусақтардың жарақаттануын болдырмайды, сондықтан құрылғыны пайдалану қауіпсіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.057 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | ножей, ножниц, секаторов |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996146164 |
- Бағасы: 868 ₸

