
Кез келген түрдегі пышақтарды қайрауға арналған құрылғы, Сибртех сорғыш шыныаяққа орнату
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 79112 сорғышқа орнатылатын қайрау құрылғысы кез келген түрдегі пышақтардың кесу қабілетін қалпына келтіру үшін қолданылады. Қайрау үшін пышақты ойық бойымен орналастырып, пышақты қайрау тастарының арасына көрсеткі көрсеткен бағытта бірнеше рет сырғыту жеткілікті. Қолдануға оңай пышақ үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Қайрау тастар доғал жиектерді қайрауды сәтті жеңеді, өйткені олар қатты қорытпадан жасалған және жоғары абразивтілікке ие. Құрылғы ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені оның корпусы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Арнайы жұмыс орны қажет емес — пышақ кез келген тегіс және тегіс бетке вакуумдық сорғыш арқылы бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996146157 |
- Бағасы: 932 ₸

