
Бұрғылау ұшы, M22 х 65 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70377 бұрғылау ұшы, M22 x 65 мм, бетон, кірпіш, гранит, табиғи және жасанды тастардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол SDS-Plus немесе SDS-Max шанақтарымен жабдықталған соққылы бұрғыларға немесе балғамен бұрғыларға қондырма ретінде орнатылады. Тәж үлкен тесіктерді алуға мүмкіндік береді, сондықтан розеткаларды, ажыратқыштарды және құбырларды төсеу үшін тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік тәждің беріктігі мен жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді — корпус көміртекті болаттан жасалған, ал тістер қатты ВК8 қорытпасынан жасалған. Спиральды ойықтың арқасында бұрғылау өнімдерінің тиімді шығуы қамтамасыз етіледі, сондықтан балғамен бұрғылауға жүктеме азаяды. Матрицалық 70338-70363 білігінің қажетті түрімен (жинаққа кірмейді) орталық бұрғыны тәжге сәйкестендіруге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 83 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Диаметрі | 65 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX, SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996146027 |
- Бағасы: 2 720 ₸

