
Крондарға арналған орталықтандырғыш бұрғы, шанағы M22 х 400 мм, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70351 крондарына арналған орталықтандырғыш бұрғы, өлшемі 400 мм, М22 және SDS-PLUS шанағы бар, бетондағы тесіктерді алу үшін қолданылады. Терең бұрғылауды орындауға мүмкіндік береді. Орталықтандыратын бұрғы қашаулардың жылжуын болдырмайды және жұмыс дәлдігін арттырады. SDS-PLUS шанағының арқасында жабдықты ауыстыру көп уақытты қажет етпейді. Артықшылықтары Жабдық берік және сенімді материалдан — 40X көміртекті болаттан жасалған. Қаттылығы 86-89 HRC болатын BK8 кесу тақтасы жоғары қызмет ету мерзімімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Арнайы ұстағыш бұрғыға максималды күштің берілуіне кепілдік береді, бұл жұмыс тиімділігін айтарлықтай арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Шанақтың ұзындығы | 400 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | барлығы |
| Тәжді біріктіру | М22 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996146355 |
- Бағасы: 3 410 ₸

