
Жиынтықтағы бетонға арналған қашау, М22 х 65 мм, SDS Plus Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 703297, М22 х 65 мм бетон қашау жинағы, соққылы бұрғыларға немесе SDS PLUS патроны бар перфораторларға орнатылады. Ол бетоннан, кірпіштен, граниттен, тастан тесіктер алуға мүмкіндік береді. Розеткалар мен ажыратқыштарды орнату кезінде тәждің көмегімен үлкен тесіктер жасауға болады. Артықшылықтары Жоғары төзімділік және тозуға төзімділік — бұрғы ұшы мен тістері қатты ВК8 қорытпасынан жасалған, ал корпус берік көміртекті болаттан жасалған. Қаттылығы 86-89 HRC кескіш пластиналар жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Май негізіндегі қорғаныш консервант жабыны тәждің коррозиясын болдырмайды. Тәждің тегіс корпусы жұмыс кезінде үйкелісті азайтуға көмектеседі және алынған тесіктердің біркелкі геометриясына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Жиынтықта карбидті ұшы бар орталықтандырғыш бұрғы бар — ол биттің жылжуын болдырмайды, осылайша жұмыстың дәлдігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 78 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 131 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Диаметрі | 65 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | центрирующее сверло в комплекте, разборная |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996128986 |
- Бағасы: 2 502 ₸

