
Қашау-қашау, 6 мм, Сибртех екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар Sibrtech 24471 қашау қашау, 6 мм, қолмен кесетін құралдар санатына жатады. Ол табиғи ағаш массивімен ағаш ұстасы және ағаш ұстасы жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Балғаның немесе кішкене балғаның әсерінен құрал кез келген түрдегі ағашқа оңай кесіледі және ұқыпты тікбұрышты ойықтарды алуға, сондай-ақ басқа операцияларды орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары сапалы 55 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған қашау қалақшасы қаттылығымен, тозуға төзімділігімен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді. Кесетін бөлік пышақтың жұмыс бөлігінің ұзындығының 2/3 бөлігінің 50-55 HRC қаттылығына дейін қатаюына байланысты қайрауды ұзақ уақыт сақтайды. Пышақ зауытта 20-35° бұрышпен өткір қайралған, бұл ағашқа кесудің жоғары сапасын және тегіс контурды қамтамасыз етеді. Қашау балғамен немесе балғамен соғылған кезде тұтқаны деформациядан қорғайтын металл артқы жағымен жабдықталған. Екі компонентті тұтқаның резеңкеленген жабыны бар, сондықтан ол қолыңызда сырғып кетпейді және жұмыс істеуге өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Кенептің ұзындығы | 140 мм |
| Кенептің ені | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 245-Резеңкеленген сабы бар "MATRIX" "Жолбарыстың көзі" қашау-қашау |
| Жайма материалы | У12 |
| Тұтқа | екі компонентті резеңкеленген |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996142845 |
- Бағасы: 1 097 ₸

