
Сыпырғыш полипропилен, 215 х 280 х 1505 мм, дөңгелек, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелек полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63226, 215 x 280 x 505 мм, ағаш тұтқасы бар, — жолдарды, үй маңындағы аумақтарды, тротуарларды, сондай-ақ өндірістік және қойма үй-жайларын тазалауға арналған тұрмыстық құрал. Олар оған қоқыстарды сыпырады, құлаған жапырақтар мен қарды алып тастайды. Диаметрі 215 мм жұмыс бөлігі үлкен аумақты сыпыруға жарамды. Экструдталған полипропиленнің гофрленген талшықтары тозуға төзімді, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі икемді талшықтардан тұрады, сондықтан ұзақ уақыт пайдаланғаннан кейін де пішінін сақтайды. Шыбықтар жасалатын полипропилен ультракүлгінге, ылғалға және температураның шектен тыс әсеріне төзімді, сондықтан сыпырғышты кез келген ауа райында пайдаланады. Шыбықтар негізге ыстық әдіспен бекітіледі және сыпыру кезінде құлап кетпейді. Ағаш сабы қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тулейканың бұрандалы қондырмасы тұтқамен сенімді байланысты қамтамасыз етеді. Сыпырғыштың салмағы 0,58 кг жеңіл, бұл шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1505 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 280 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1505 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | круглая |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Жұмыс бөлігінің ені | 215 мм |
| Штрих-код | 4606800063182 |
- Бағасы: 1 743 ₸

