
Полипропиленді сыпырғыш, 295 х 255 х 1490 мм, желдеткіш, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63227, 295 x 255 x 1490 мм, ағаш тұтқасы бар, — үй-жайларды және сыртқы аумақтарды тазалауға арналған тұрмыстық құрал. Аумақты шаңнан, қоқыстан, кірден, құлаған жапырақтардан және борпылдақ қардан тазартады. Сыпырғышты кез келген ауа-райында пайдалануға болады, өйткені оның штангалары температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді экструдталған полипропиленнен жасалған. Жұмыс бөлігінің ені 295 мм үлкен аумақтарды тазалауды жеңілдетеді. Бұл қалада, елде, қоймада немесе өндірістік үй-жайда пайдалы. Артықшылықтары Гофрленген полипропилен шыбықтары тозуға төзімді, сондықтан сыпырғыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Талшықтар өте серпімді, сондықтан ауыр жүктемелер кезінде де майыспайды және сынбайды. Шыбықтар қалыпқа термиялық әдіспен бекітіледі және жұмыс кезінде құлап кетпейді. Қатты ағаштан жасалған сабы сыпыру кезінде жайлылықты арттыратын сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Бұрандалы қосылымның арқасында тұтқа тұтқаға мықтап бекітіледі. Түгендеудің салмағы 0,61 кг, бұл ұзақ жұмыс кезінде күш-жігерді үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 255 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1490 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | веерная |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Жұмыс бөлігінің ені | 295 мм |
| Штрих-код | 4606800063199 |
- Бағасы: 1 800 ₸

