
Сыпырғыш полипропилен, 230 х 250 х 1490 мм, жазық, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар Сибртех 63228, 230 x 250 x 1490 мм жалпақ полипропиленді сыпырғыш көшелерді, аулаларды, скверлер мен саябақтарды, саяжайларды, сондай-ақ өндірістік және қойма үй-жайларын тазалау үшін қолданылады. Шаңды, кірді, қоқыстарды, жапырақтарды, сондай-ақ борпылдақ қарды сыпырады. Ені 230 мм тегіс жұмыс бөлігі үлкен аумақты аумақтарды жабуға мүмкіндік береді. Экструдталған полипропиленнен жасалған гофрленген шыбықтардың тозуға төзімділігіне байланысты сыпырғыш ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Кез келген ауа—райында пайдалану - түк ультракүлгін сәулелерге, ылғалға және температураның өзгеруіне сезімтал емес. Пішінді сақтау — иілгіш шыбықтар бастапқы күйіне қайтарылады, сондықтан жұмыс пышағы ұзақ уақыттан кейін де майыспайды. Штангаларды қалыпқа мықтап бекіту — талшықтар ыстық әдіспен бекітіледі және сыпыру кезінде құлап кетпейді. Жұмыс кезіндегі жайлылық — ағаш сабы сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқаның сенімді бекітілуі — бұрандалы қосылыс оған тұтқаны мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 0,65 кг — егін жинау жұмыстары қатты шаршауды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 250 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1490 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | жазық |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800063205 |
- Бағасы: 1 772 ₸

