
Зембілдерге арналған ағаш тұтқалар 2 дана, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқалар 67594, 2 дана. жиынтықта бақша зембілдері үшін қолданылады. Олардың арқасында жүктері бар зембілдерді учаске бойынша тасымалдау әлдеқайда ыңғайлы. Өнімдер жазғы тұрғындарға аумақты тазалау немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарышегелер ағаштан жасалған, сондықтан олар экологиялық таза және берік.Тегістелген тұтқалар ұстағанда жағымды, өйткені олардың құрылымы тегіс.Сопақша желке тұсының арқасында тұтқалар сенімді, қауіпсіз ұстауды қамтамасыз етеді.Өнімдер термокамерада кептірілді, бұл көгерудің пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 07-240619-АМ05 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тверьэкс" сертификаттау және сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 07-240619-АМ05.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.748 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800063311 |
- Бағасы: 1 158 ₸

