
Қашау, 300 х 24 мм, CrMo, тотыққан Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тотыққан қашау Matrix 18790, 300 x 24 мм, CrMo, соғу және кесу құралдарының санатына жатады. Ол ең көп таралған пішіндердің біріне ие, сондықтан металлмен монтаждау және құрылыс жұмыстарын жүргізу, кірпішті жару, бетонды жару және т.б. кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен сіз бетіндегі тесікті ойып, қышқылданған бекіткіштерді кесіп тастай аласыз, тіпті мүсіндер жасай аласыз. Артықшылықтары Қалақ хром-молибденді болаттан жасалған және шынықтыруға ұшырайды, бұл қашаудың ресурсы мен беріктігін арттырады. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 57-63 HRC кесу жиегінің өткірлігін ұзағырақ сақтауға және жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Тотықтырудың арқасында қашау коррозияға және тозуға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.626 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | CrMo |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 24 мм |
| Штрих-код | 4044996146270 |
- Бағасы: 1 657 ₸

