
Кресттер 4 мм, плиткаларды төсеу үшін, 250 дана Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88045 тақтайшаларын қалауға арналған кресттер, 250 дана. қаптамада, ені 4 мм плиткалық қосылыстарды қалыптастыруға арналған. Барлық бағыттарда мінсіз тегіс тігістерді алуға мүмкіндік береді, бұл қаптамаға ұқыпты көрініс береді. Әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады. Артықшылықтары Химиялық және механикалық әсерлерге төзімді пластмассадан жасалған, сондықтан тозуға төзімділік пен беріктікке ие. Жұмысқа ыңғайлы — тақтайшаға жабыспайды және жіктерден оңай шығарылады. Кресттер желімнен қарапайым сумен тез жуылады, сондықтан оларды бірнеше рет қолдануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 250 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Өлшем | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800057143 |
- Бағасы: 161 ₸

