
Қар тазалауға арналған Profi пластик күрек, 410 х 405 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех PROFI 61487, 410 x 405 мм пластик күрек, сабы жоқ, қар тазалауға арналған. Тротуарды, бақша жолын, кіреберіс немесе гараж алдындағы аумақты тазалауға көмектеседі. Бүйірлері биік терең шөміш қардың көп мөлшерін ұстайды, бұл тазалауды тезірек және жеңілдетеді. Сабақ бөлек сатып алынады, ұсынылатын мақалалар: 68425, 68422 және 68441. Артықшылықтары Шөміш қатайтқыштармен нығайтылған, сондықтан ауыр пайдалану кезінде сынбайды. Күрек соққыға төзімді, аязға төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол зақымдануға төзімді және -50 градусқа дейін аязға төтеп бере алады. Шөміштің ернінде алюминий қорытпасынан жасалған төсем бар, ол қатып қалған қар мен инфузиямен күресуге мүмкіндік береді, сонымен қатар құралдың мерзімінен бұрын тозуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.516 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 405 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 410 мм |
| Штрих-код | 4606800061898 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

