
Тікелей кескіш кескіш, 185 мм, пластикалық тұтқалар, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 185 мм, пластик тұтқалары бар Sibrtech 60493 түзу кескіш кескіш диаметрі 15 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге арналғандықтан, бау-бақша мен көкөніс бақшасында қолданылады. Параллель жазықтықта қозғалатын қалақтар шырынның жоғалуын барынша азайта отырып, бұтақты тез және ұқыпты кеседі. Секатерлерде қалақтардың жанасу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік беретін реттеу бұрандасы бар.Артықшылықтарорташа көміртекті болат жүздер құралдың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Индукциялық әдіспен шыңдалған және дәлдікпен қайралған кесу жиегі кескіштердің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін тозуға төзімділігі жоғары ресурсқа ие.Жабық пышақтардың құлпы сақтау немесе тасымалдау кезінде олардың ашылуына жол бермейді.Пышақтарды жабу үшін қолданылатын коррозияға қарсы май кескіштерді тоттан қорғайды.Полипропиленнен жасалған тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды және ыңғайлы жұмыс істеу үшін қолыңызда ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 185 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146843 |
- Бағасы: 1 438 ₸

