
Гүлді секатор, 205 мм, пластикалық тұтқалар, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 205 мм, пластик тұтқалары бар Sibrtech 60494 гүл кескіш — қалыңдығы 10 мм-ге дейін жас өскіндер мен сабақтарды кесуге арналған бау-бақша құралдары. Елдегі, бақшадағы және көкөніс бақшасындағы өсімдіктерге күтім жасау үшін қолданылады, сонымен қатар үй шаруашылығында картон, қағаз, мата, гартер материалдарын кесуге пайдалы. Параллель жазықтықта қозғалатын жүздер таза және тегіс кесінді жасайды. Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеу бұрандасы арқылы өзгертуге болады.Артықшылықтарыжапырақтар орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан құрал тұрақты пайдалануға жарамды.Индукциялық шынықтыру және дәл қайрау арқылы кесу жиектері өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Жұмыс бөліктері тоттан қорғайтын коррозияға қарсы маймен қапталған.Пышақтардың сенімді бекіткіші олардың өздігінен ашылуына жол бермейді, сондықтан бақша кескіштерін сақтау және тасымалдау оңай.Тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді полипропиленнен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для обобрезки молодых побегов, цветов, создания бонсай и топиарных фигур; резки картона, бумаги, ткани, подвязочного материала и прочих хозяйственных работ |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996146850 |
- Бағасы: 1 340 ₸

