
Тікелей кесілген кескіш, 180 мм, резеңкеленген металл тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, металл резеңкеленген тұтқалары бар Palisad 60489 түзу кескіш кескіш диаметрі 15 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Бақша мен көкөніс бақшасы үшін, сондай-ақ бонсай тәждерін безендіру және топиарлы мүсіндер жасау үшін пайдалы. Параллель қозғалатын жүздер өсімдікке аз зиян келтіреді, бұл тегіс және біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеу арқылы кескіштердің сапасын жақсартуға болады.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болаттан жасалған пышақтардың беріктігі мен тозуға төзімділігі бар, сондықтан құрал белсенді пайдалануға жарамды.Кесу жиегі индукциялық сөндіруден өтті және құралдың жоғары жұмыс істеу ресурсын қамтамасыз ететін дәл қайрауға ие.Кескіштердің жұмыс беттерінде оларды коррозиядан қорғайтын хром жабыны бар.Ыңғайлы бекіткіш тұтқаларды тегіс күйде мықтап ұстайды, бұл пышақтардың сақтау немесе тасымалдау кезінде кездейсоқ ашылуына жол бермейді.Тұтқалар алюминий қорытпасынан құйылған, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер тұтқалардың алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149660 |
- Бағасы: 3 510 ₸

