
Анвилді кескіш, 170 мм, металл резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 170 мм Palisad 60490 анвилді кескіш диаметрі 15 мм-ге дейін құрғақ және қураған бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Құрал бұтақты ұстауды және ұстауды жеңілдететін тірек анвилдің арқасында бұл тапсырманы оңай орындайды. Реттеу бұрандасын бұру арқылы пышақтардың жанасу тығыздығын өзгертуге болады. Өсімдіктерге арналған кескіш жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтарыжапырақтар жоғары көміртекті болаттан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Кескіш қалақшаның индукциялық шынығуы және жұмыс жиегінің дәлме-дәл қайрауы құралдың жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Жұмыс бөліктерінің хромдалған жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді.Ыңғайлы ұстағыш тұтқаларды қысылған күйде ұстайды, сондықтан бақша кескіштерін сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Тұтқалар алюминий қорытпасынан құйылған және иілу және сыну жүктемелеріне төзімді.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер тұтқалардың алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді, бұл құралды пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149677 |
- Бағасы: 3 445 ₸

