
Гүлді секатор, 180 мм, резеңкеленген металл тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 180 мм Palisad 60491 гүл кескіштері үйде, елде, бақшада және көкөніс бақшасында пайдалы болады. Параллель жазықтықта орналасқан жүздердің көмегімен қалыңдығы 10 мм-ге дейінгі жас өркендер мен сабақтарды тез және мұқият кесіп тастайды. Бонсай тәждерін безендіруге және топиарларды жасауға қолайлы. Секреторлар үй шаруашылығында пайдалы болады — оларға картон, қағаз, мата, гартер материалдарын кесуге ыңғайлы. Бекіту бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын реттеу үшін қолданылады. Дәлме-дәл қайралған кесу жиектері оңай кесуді қамтамасыз етеді.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болат пышақ — құрал берік және берік.Индукциялық шынықтыру — қалақтар тозуға төзімді және жоғары жұмыс ресурсына ие.Хромдалған жабын — жұмыс беттері коррозиядан қорғалған.Пышақ құлпы — кескіштерді сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Құйылған алюминий тұтқалары — құрал айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер — тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады, сондықтан кескіштерді пайдалану ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.155 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 224 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | жас өскіндерді, гүлдерді кесуге, бонсай және топиар пішіндерін жасауға; картон, қағаз, мата, гартер материалдарын және басқа да жұмыстарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149684 |
- Бағасы: 3 381 ₸

