
Тікелей кескіш кескіш, 200 мм, металл тұтқалар, ПВХ қаптамасының үстіңгі жағы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм Sibrtech 60495 түзу кескіш кескіш, металл тұтқалары бар, үстіңгі жағы ПВХ қабықшасы бар, бау-бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасау үшін қолданылады. Диаметрі 15 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге арналған. Дәлме-дәл қайралған пышақ тірек қалақшасына параллель жазықтықта қозғалады, бұтақтарды таза кесіп, өсімдіктерге аз зиян келтіреді. Пышақтардың жанасу тығыздығы реттеледі — бұл үшін бұранда қарастырылған.Артықшылықтарыорташа көміртекті болат жүздер — құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.Жұмыс жиегін индукциялық қатайту — бау-бақша кескіштері жоғары өнімділік ресурсына ие.Тефлон жабыны — кескіш қалақ кесуді оңай жасайды, сонымен қатар коррозиядан қорғалған.Ұнтақты эмаль жабыны — тірек жүзі тоттан қорықпайды.Пышақтардың сенімді бекіткіші — кескіштерді сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Болат пішінделген тұтқалар — құрал жүктемелерге төзімді.Үстіңгі тұтқадағы ПВХ төсемі — ыңғайлы ұстау және пайдалану ыңғайлылығы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.216 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149691 |
- Бағасы: 2 907 ₸

