
Тікелей кескіш кескіш, 215 мм, тұтқаны реттеу, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 215 мм Palisad 60485 түзу кескіш кескіш, ұстағышы реттелетін, екі компонентті тұтқалары бар, диаметрі 18 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге мүмкіндік береді. Тірекке қатысты параллель жазықтықта қозғалатын кескіш қалақ таза кесінді жасап, өсімдікке ең аз зиян келтіреді. Тефлон жабыны ағашқа үйкелісті азайтады, бұл жұмысты жеңілдетеді. Құрал елде және бақшада пайдалы болады.Артықшылықтарысекатор белсенді пайдалануға арналған, өйткені оның қалақтары берік, жоғары көміртекті болаттан жасалған.Құрал жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсымен сипатталады, өйткені. индукциялық шынықтырудан өткен кескіш пышақтың дәл қайрау жиегі бар.Жүздерді реттеу бұрандасының көмегімен бір-біріне тығызырақ орнатуға болады.Бау—бақша кескіштері коррозиядан қорықпайды, өйткені кесу пышағында тефлон жабыны, ал тірек пышағында хром жабыны бар."Үлкен-кіші қол" ауыстырып-қосқышының көмегімен тұтқалардың оңтайлы ұстау өлшемін және ашылу енін таңдауға болады.Құрал пышақтарды жабық күйде ұстайтын ұстағыштың арқасында сақтауға және тасымалдауға қауіпсіз.Секреторлар ұзаққа созылады, өйткені оның екі компонентті тұтқалары ультрафиолет сәулесінің әсерінен бұзылмайды.Жұмыс кезінде жайлылықты термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер қамтамасыз етеді, соның арқасында тұтқалар қолыңызда сенімді орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 257 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 18 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | тұтқаны реттеу |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149752 |
- Бағасы: 3 508 ₸

