
Анвилді кескіш, 215 мм, тұтқаны реттеу, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 215 мм Palisad 60486 анвилді кескіш, екі бөліктен тұратын тұтқалары және ұстағышын реттеуі бар, диаметрі 18 мм-ге дейін құрғақ және солған бұтақтарды кесуге арналған. Бұл тапсырманы орындау кесу пышағын тефлонмен қаптауды жеңілдетеді. Тісті беті бар тірек анвилдің арқасында бау-бақша кескіштері тіпті тегіс бұтақтарды сәтті жеңе алады. Реттеу бұрандасын бұру арқылы пышақтарды бір-біріне тығызырақ орналастыруға болады. Құрал жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік — пышақтар берік, жоғары көміртекті болаттан жасалған.Коррозияға төзімділік — тірек жүзі хромдалған, ал кескіш тефлон жабыны бар.Жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсы — кескіш қалақ индукциялық шынықтырудан өткен және дәлме-дәл қайралған жиегі бар.Сақтау және тасымалдау кезіндегі қауіпсіздік — пышақтар жабық күйде мықтап бекітіледі.Тұтқаны реттеу — "үлкен-кіші қол" қосқышы пышақтардың ашылу енін орнатуға мүмкіндік береді.Төзімділік — екі компонентті тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — тұтқаларда термопластикалық резеңкеден жасалған сырғымайтын кірістірулер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 18 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | тұтқаны реттеу |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149646 |
- Бағасы: 3 343 ₸

