
Гүлді секатор, 220 мм, екі компонентті тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 220 мм, екі компонентті тұтқалары бар Palisad 60487 гүл кескіштері — диаметрі 10 мм-ге дейінгі жас өскіндер мен сабақтарды кесуге, сондай-ақ топиарлы мүсіндер мен бонсай тәждерін безендіруге арналған бау-бақша құралдары. Пышақтар параллель жазықтықта қозғалатындықтан, кесу тегіс және таза болады. Секреторларды картон, мата, қағаз, гартер материалдарын кесу үшін пайдалануға болады. Бұл үйде және елде пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік — пышақтар жоғары көміртекті болаттан жасалған.Жоғары ресурс — қалақтар индукциялық шынықтырудан өтті, ал кесу жиектері қатты қайралған.Коррозияға төзімділік — жұмыс беттеріне хромдалған жабын жағылады.Пышақтарды орнату мүмкіндігі — реттеу бұрандасы олардың жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді.Төзімділік — полипропиленнен жасалған тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — тұтқалар резеңкеленген және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 262 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для обобрезки молодых побегов, цветов, создания бонсай и топиарных фигур; резки картона, бумаги, ткани, подвязочного материала и прочих хозяйственных работ |
| Кесетін жүздің жабыны | хромирование |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | гүлді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996149653 |
- Бағасы: 3 510 ₸

