
Сабағы металл, 21 х 1200 мм, пластик. бұранда (сыпырғыштар, щеткалар үшін жарамды), Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл сабы 68417, 21 х 1200 мм, пластикалық жіптері бар, сыпырғыштар мен щеткаларды орнатуға жарамды. Бұрандалы ұш құралдың штангасымен берік байланыс жасайды. Бұл тұтқасы бар сыпырғыштар немесе щеткалар үйде, кеңседе, саяжайда немесе қоймада пайдалы.АртықшылықтаРықеспе болат профильді құбырдан жасалған, сондықтан зақымдануға төзімді.Ұнтақты эмаль бұйымды коррозиядан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Тұтқаның жоғарғы бөлігінде ілуге арналған тесігі бар пластик төсем бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.212 кг |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 21 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 19 мм |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 қараңыз |
| Болат маркасы | конструкциялық |
| Материал | конструкциялық болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | жасыл |
| Ені | 21 мм |
| Штрих-код | 4606800063212 |
- Бағасы: 656 ₸

