
Спанбонд 120, ландшафтық жұмыстарға арналған 12 х 0,8 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 120 г/м2, өлшемі 12 х 0,8 м спанбонд 94084 ландшафттық жұмыстарға, сондай-ақ топырақты жабуға арналған. Топырақты бос ұстайды және оның эрозиясына жол бермейді. Кенептің салмағы 376 г, оны пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес. Жабын материалы экологиялық қауіпсіз полипропиленнен жасалған, сондықтан қоршаған ортаға зиянсыз. Ол жоғары үзілуге төзімділікке ие және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Артықшылықтары Топырақты оның бөлшектерін ұстап тұру және эрозияға жол бермеу арқылы нығайтады. Ауа және ылғал алмасуды қамтамасыз етеді, өсімдіктердің өсуі үшін оңтайлы микроклиматты сақтай отырып, топырақты қатып қалудан қорғайды. Қара түсінің арқасында ультракүлгін сәулелердің өтуіне жол бермейді, осылайша арамшөптердің өсуіне жол бермейді. Өсімдіктердің тамыр жүйесінің дамуына қолайлы топырақ құрылымын жақсартады. Пайдалы микроорганизмдер үшін қолайлы жағдай жасайды, бұл тыңайтқыштарды азырақ пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.376 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 8 жасырын |
| Тығыздығы | 120 г/м2 |
| Өлшем | 0.8 х 12 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137552820 |
- Бағасы: 2 076 ₸

