
Спанбонд 150, ландшафтық жұмыстарға арналған 12 х 0,8 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 150 г/м2, өлшемі 12 х 0,8 м спанбонд 94086 ландшафтық жұмыстар мен өсімдіктерді өсіру үшін қолданылады. Экологиялық таза полипропиленнен жасалған, сондықтан қоршаған орта үшін қауіпсіз. Ол топырақты жақсы нығайтады, оның сырғып кетуіне және эрозиясына жол бермейді. Жабын материалының астындағы топырақ қыртыспен жабылмайды. Материалды қолдану оңай, салмағы 375 г, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Спанбондтың тығыздығы жоғары, сондықтан ол берік және берік. Артықшылықтары Арамшөптердің өсуін баяулатады, өйткені қара ультракүлгін сәулелерден сақтайды. Жазда топырақтың қызып кетуіне, ал күзде топырақтың қатып қалуына жол бермей, өсімдіктерді температураның шектен шығуынан қорғайды. Тыңайтқыштарға деген қажеттілікті азайтады, өйткені ол өсімдіктерге пайдалы заттардың түзілуіне қатысатын микроорганизмдердің дамуына ықпал етеді. Топырақты бос ұстайды, бұл өңдеу жиілігін азайтады және өсімдіктердің тамыр жүйесінің дамуын ынталандырады. Ылғал мен ауаға қолжетімділікті қамтамасыз етеді, ылғалдың булануын баяулатады, сондықтан суару жиілігін азайтуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Тығыздығы | 150 г/м2 |
| Өлшем | 0.8 х 12 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137553148 |
- Бағасы: 2 696 ₸

