
Жабын материалы Спанбонд, Эконом, маркасы 42, 2.1 х 10 м, ақ Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спанбонд эконом 94095 жабын материалы ақ түсті, тығыздығы 42 г/м2, өлшемі 2,1 х 10 м, өсімдіктерді зиянкестерден және қолайсыз ауа райы жағдайларынан қорғауға арналған. Материал ауыл шаруашылығында көшеттер мен көкөністерге арналған маусымдық жылыжайларды ұйымдастыруда қолданылады. Артықшылықтары Өсімдіктерді ыстық күннен, желден және артық жауын-шашыннан сенімді қорғайды. Өсімдіктерге қолайлы микроклимат жасай отырып, топырақтың тез жылынуына ықпал етеді. Ылғалдың біркелкі таралуын қамтамасыз ете отырып, суаруға кедергі жасамайды. Экологиялық таза полипропилен талшықтарынан жасалған және қоршаған ортаға зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 2.1 х 10 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4520000000078 |
- Бағасы: 1 403 ₸

