
Арматураны тоқуға арналған автоматты ілмек, 200 мм Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураны тоқу үшін ұзындығы 200 мм Sparta 848806 автоматты ілгегі қолданылады. Оның көмегімен кез келген диаметрлі сымнан жақтау мен торды жылдам жасауға болады. Ілмек қолдануда жан-жақты, сондықтан кез келген қалыңдықтағы сымды тоқуға болады. Ол темірбетон конструкцияларын орнату кезінде құрылыс процесінде пайдалы болады. Артықшылықтары Болаттан жасалған жұмыс бөлшектері жоғары беріктікке ие және жұмыс кезінде деформацияланбайды. Ілгекті пайдалану оңай және шеберден арнайы дағдыларды қажет етпейді. Эргономикалық тұтқа жұмысты ыңғайлы етеді, өйткені қолдардағы шаршауды азайтады. Резеңке жабын ілгектің қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді, бұл сенімді ұстауға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.275 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Материал | Болат |
| Тұтқаның материалы | обрезиненная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996147376 |
- Бағасы: 3 319 ₸

