
Қаңылтыр металды 1.8 мм-ге дейін кесуге арналған бұрғылауға арналған қондырма Сибртех металл корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл корпустағы Sibrtech 78303 қаңылтыр металды кесуге арналған бұрғыдағы қондырма болатты қалыңдығы 1,8 мм—ге дейін, тот баспайтын болатты қалыңдығы 1,2 мм-ге дейін, мыс пен алюминийді 2 мм-ге дейін кесуге мүмкіндік береді. Кесудің ені 6 мм, ол тек түзу ғана емес, сонымен қатар бұйра болуы мүмкін. Құрылғы айналу жылдамдығы 3000 айн/мин болатын электрлік бұрғыларға орнатылады. Металл кесетін саптама шатыр жабындарын төсеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар слесарь шеберханасында, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Кесудің жоғары сапасы — кесілген жиектер тегіс, саңылаусыз. Металдың барлық жазықтығы бойынша кез келген бағытта еркін қозғалыс — жұмыс бөлігі 360 градусқа айналады. Ұзартылған қызмет мерзімі — саптама екі пышақпен жабдықталған, егер біреуі күңгірт болса, оның тұтқасын қайта орналастырып, екіншісін босатып, жұмысын жалғастыру жеткілікті. Пайдалану кезіндегі жайлылық — ыңғайлы пластикалық тұтқа құралды еш қиындықсыз ұстауға мүмкіндік береді. Оңай сақтау және тасымалдау — саптама металл қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.918 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Максималды кесу жылдамдығы | 2 метра в минуту при 3000 об/мин. |
| Тұтқа | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996147253 |
- Бағасы: 12 164 ₸

