
Бензинді қар тазалағыш машина GSB-53, қуаты 6.5 а.к., Дензель қолмен стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін қар тазалағыш Denzel GSB-53 қатты жабыны бар тегіс ашық жерден қарды тазалауға арналған: саябақта, көшеде, үйдің немесе дүкеннің жанында, автотұрақтарда. 6,5 а.к. қозғалтқыш өту ені 51 см және шығару қашықтығы 11 м-ге дейін жылдам және тиімді тазартуды қамтамасыз етеді. Қар тазалағыш ашық қара және сары дизайнда жасалған, сондықтан ол тіпті қарлы боранда да жолда көрінеді. Артықшылықтары: 4 алға және бір артқа жылдамдықтар тар кеңістіктерде кез келген жағдайлар мен маневрлік үшін оңтайлы қозғалыс жылдамдығын реттеуді қамтамасыз етеді. Биіктігі 53 см шөміш тіпті биік қар үйінділерін де тазалауға мүмкіндік береді. Snow Hog терең протекторлы шиналары қар басқан жолдарда сенімді жүруге мүмкіндік береді. Көлемі 13х4, 10-6 см үлкейтілген дөңгелектер кез келген аумақта қарды оңай тазалауды қамтамасыз етеді. Берік металл ағызу науасы жоғары беріктігімен және зақымдануға төзімділігімен ерекшеленеді. Науаның конструкциясы қардың биіктігін, бұрышын және бағытын өзгертуге мүмкіндік береді, бұл әртүрлі учаскелерде жұмыс істегенде өте ыңғайлы. Болат шнек мұзбен, қатып қалған қармен және инфузиямен оңай күреседі. Өздігінен жүретін қозғалыс қар тазалағышты үлкен аумақтарды тазалауда тиімді көмекші етеді. Редуктордың күшейтілген бекіткіші жоғары жүктеме жағдайларында жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Праймер отынды сорып, суық мезгілде қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді. Сырғымалы "аяқ киім" шелекті сәл көтеріп, оны зақымданудан қорғайды. Кепілдік 3 жылға дейін ұзартылды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 62 кг |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 590 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17850 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Бензиновая қар тазалағыш машина Denzel 97610.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17850.pdf |
| _пакеттегі ені | 765 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қармау биіктігі | 53 см |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 976-Бензинді қар тазалағыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Ерекшеліктері | өздігінен жүретін, доңғалақтардың құлпын ашу |
| Шнектер жүйесі | екі сатылы |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | 4 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қамту ені | 51 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996151434 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

