
ЭСБ-2000 электрлі қар тазалағыш машина, 2 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЭСБ-2000 электрлі қар тазалағыш жеңіл қармен күресуге көмектеседі, қар жауғаннан кейін аумақты тазалауды жеңілдетеді. Модель экологиялық таза, себебі ол электр желісінен жұмыс істейді және қауіпті шығарындыларды шығармайды. Сондай-ақ, электр қозғалтқышының арқасында машинаға техникалық қызмет көрсету айтарлықтай жеңілдетілді. Артықшылықтары: Қос оқшаулау электр қауіпсіздігінің ең жоғары деңгейін және операторды электр тогының соғуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Қозғалтқыштың мыс орамасы қызып кету қаупінсіз машинаның сенімді жұмысына кепілдік береді. Мыс жоғары жүктеме кезінде де өзінің қасиеттерін жоғалтпайды. Қар шығару қашықтығын 9 м-ге дейін және оның шығарылу бағытын 180°-қа реттеу әртүрлі аумақтарға бейімделуге мүмкіндік береді. Арматураланған резеңкеден жасалған беріктігі жоғары шнек машинаның өзінде ғана емес, сонымен қатар учаскедегі сәндік бетінде де бұзылу қаупінсіз ұзақ уақыт қызмет етеді. Тұтқа жиналмалы етіп жасалған, сондықтан машина сақтау және тасымалдау кезінде көп орын алмайды. Термооқшаулағыш көбіктендірілген жабын машинаның тұтқасын жалаң қолмен ұстауға және жұмыс істеп тұрған қозғалтқыштан дірілді сезбеуге мүмкіндік береді. Дыбыссыз жұмыс оператордың жайлылығын қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 13 кг және ықшам өлшемдері 48,5 x 100 x 102 см қар тазалағышты жеңіл және маневрлі етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 525 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 555 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18101 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18101.pdf |
| _пакеттегі ені | 520 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қармау биіктігі | 31 қараңыз |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 978-Снегоуборщики электрические |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2000 Вт |
| Шнек материалы | арматураланған резеңке |
| Шнектер жүйесі | бір сатылы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қамту ені | 46 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996151441 |
- Бағасы: 80 439 ₸

