
40В, 4А/сағ Сибртех аккумуляторы бар ЭСБ-46Li аккумуляторлық қар жинағыш машина
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аккумуляторлық қар тазалағыш шағын аумақтардағы, гараждардағы, автотұрақтардағы, жолдардағы, жолдардағы, тротуарлардағы және басқа да ашық тегіс қатты беттердегі жеңіл, қатып қалмаған қарды тазалауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 16.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 550 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18101 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18101.pdf |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қармау биіктігі | 31 қараңыз |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 979-Аккумуляторлы қар тазалағыштар |
| Жинақтау | зарядное устройство, аккумуляторная батарея 40 В, 4 А/ч |
| Шнек материалы | арматураланған резеңке |
| Ерекшеліктері | с фарами |
| Шнектер жүйесі | бір сатылы |
| Қозғалтқыш түрі | электрический от аккумулятора |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қамту ені | 46 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996151465 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

