
40В, 4А·сағ аккумуляторы бар EST-51Li аккумуляторлық қар тазалағыш машина, X-Pro Denzel сериясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аккумулятормен жұмыс істейтін қар тазалағыш шағын аумақтардағы, гараждардағы, автотұрақтардағы, жолдардағы, жолдардағы, тротуарлардағы және басқа да ашық, тегіс қатты беттердегі жеңіл, ағып кетпейтін қарды тазалауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 20 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 535 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 575 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18100 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18100.pdf |
| _пакеттегі ені | 555 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қармау биіктігі | 21 қараңыз |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 979-Аккумуляторлы қар тазалағыштар |
| Жинақтау | зарядное устройство, аккумуляторная батарея 40 В, 4 А ∙ ч |
| Шнек материалы | армированный пластик |
| Ерекшеліктері | фарамен бірге |
| Шнектер жүйесі | бір сатылы |
| Қозғалтқыш түрі | электрический от аккумулятора |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қамту ені | 51 қараңыз |
| Штрих-код | 4044996151472 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

