
Пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған аппарат DWP-800, Х-Pro, 800 Вт, 300 град, саптамалар жинағы, 20-32 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWP-800 X-PRO пластикалық құбырларды дәнекерлеу машинасы полиэтилен және полипропилен құбырларын қыздыру/жұмсарту, содан кейін қысыммен қосу арқылы дәнекерлеу үшін қолданылады. Ол мыналарға жарамды: су құбырын өздігінен жаңарту, құбырларды жөндеу, жеке үйде немесе пәтерде жылу және кәріз жүйелерін орнату. Ауыстырылатын үш қондырма диаметрі 20, 25 және 35 мм құбырларды қосуға мүмкіндік береді. Пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған құрылғы тұрмыстық типке жатады, сондықтан ол 220 В тұрмыстық электр желісінен жұмыс істейді. Тапсырмаларды сапалы орындау үшін 800 Вт қуат жеткілікті. Артықшылықтары: Айналмалы реттегіш температураның 260-300 °C дейін бірқалыпты өзгеруін қамтамасыз етеді. Ауыстырылатын саптамалары мен бұрағыштары бар жабдық дәнекерлеу үтікті сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге мүмкіндік береді. Саптамалар пластиктің жабысуынан және бұзылуынан қорғайтын жабыспайтын жабынмен жасалған. Жұмыстың көрсеткіші пайдаланушыға жылдам шарлауға және абайсызда күйіп қалудың алдын алуға көмектеседі. Кішкентай Т-тәрізді тұғыр құралды жұмыс бетіне қауіпсіз бекітуге мүмкіндік береді. Бедерлі жабыны бар тұтқа ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 2,5 кг және ұзартылған пішіні тіпті жету қиын жерлерде де жұмыс істеуге көмектеседі. Әрбір бөлшекке арналған бекіткіші бар металл қорап пластик құбырларды дәнекерлеуге арналған аппаратты керек-жарақтармен бірге сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87105 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87105.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 2.45 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр монтаждау құралы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 941-Паяльники для пластиковых труб |
| Қыздыру сатыларының саны | 1 |
| Дәнекерлеу саптамаларының саны | 3 |
| Дәнекерлеу саптамасының максималды диаметрі | 32 мм |
| Дәнекерлеу саптамасының минималды диаметрі | 20 мм |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температура реттегіші | Да |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146324 |
- Бағасы: 13 480 ₸

