
Пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған аппарат DWP-2000, Х-Pro, 2000 Вт, 300 град, саптамалар жинағы, 20-63 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWP-2000 X-PRO пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған машина тұрмыстық жағдайларда полипропилен мен полиэтиленнен жасалған құбырларды сенімді қосуға арналған. 2 кВТ қуат жеке үйлер мен пәтерлерде сумен жабдықтау, жылыту және су бұру жүйелерін орнату үшін жеткілікті. 2 ТЭН 260-300 °C дейінгі температураны қамтамасыз етеді. Құрылғының жұмыс істеу принципі екі компонентті қысыммен қыздыруға және берік байланыстыруға дейін азаяды, сондықтан оны тіпті жаңадан бастаған шебер де жеңе алады. 6 ауыстырылатын шығын саптамалары жеткізу көлеміне кіреді, сондықтан оларды табу үшін ресурстарды жұмсаудың қажеті жоқ. Диаметрі 20, 25, 32, 40, 50 және 63 мм құбырларды дәнекерлеуге болады. Артықшылықтары: Температураның бірқалыпты реттелуі 50-260/300 °C диапазонында дәл реттеуді қамтамасыз етеді. Жұмыс индикаторы визуалды бақылауды және абайсызда күйіп қалудан қорғауды қамтамасыз етеді — оператор жылытқыштар қосулы кезде көреді. Жабыспайтын жабынның арқасында саптамалар пластиктің жабысуына және мерзімінен бұрын тозуына сезімтал емес. Дәнекерлеу үтіктің қылыш тәрізді пішіні стандартты дәнекерлеу үтіктері-үтіктер өтпейтін жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ыстыққа төзімді пластиктен жасалған көлемді штатив аппаратты дәнекерлеу арасындағы үзілістерде ұстап тұрады. Бедерлі элементтері бар эргономикалық пішінді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан аппаратпен жұмыс істеу өте ыңғайлы. Аппаратқа және әрбір аксессуарға арналған төсектері бар металл чемодан барлығын бірге қауіпсіз сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87105 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87105.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 4.65 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр монтаждау құралы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 941-Паяльники для пластиковых труб |
| Қыздыру сатыларының саны | 1 |
| Дәнекерлеу саптамаларының саны | 6 |
| Дәнекерлеу саптамасының максималды диаметрі | 63 мм |
| Дәнекерлеу саптамасының минималды диаметрі | 20 мм |
| Қуат | 2000 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температура реттегіші | Да |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146331 |
- Бағасы: 21 190 ₸

